.


NIEUWE DATA: Clubtour In de Basis

Ondanks alle maatregelen heeft Guus het afgelopen jaar niet stil gezeten. In poptempel 013 stond hij maar liefst 50 keer op het podium met zijn Club Zoveel show. In het voorjaar heeft hij The Streamers opgericht, een bandcollectief dat met 3 livestreams miljoenen Nederlanders heeft vermaakt gedurende de lockdown periode.

Én hij is de studio in gegaan om een aantal bestaande liedjes in het klein opnieuw op te nemen. Dat laatste heeft geleid tot In de Basis.

Speciale Clubtour In de Basis

Tijdens zijn In de Basis clubtour speelt Guus de liedjes in kleine bezetting en in hun meest pure vorm. Eind 2021 heeft Guus z’n clubtour In de Basis tussentijds moeten stoppen door aangescherpte maatregelen. Maar de Clubtour gaat door! Na de zomer is Guus weer in Nederlands mooiste clubs te vinden.

Guus: “Het was een flinke puzzel, maar we hebben in het najaar mooie data voor de clubtour gevonden. Zo lekker om nu zeker te weten dat we die fijne tour toch kunnen afmaken.”

Tijdens zijn In de Basis Clubtour speelt Guus de liedjes, waaronder zijn grootste hits, dan in de meest pure vorm, met een hele kleine bandbezetting. Uiteraard wordt het een feest der herkenning, feest dat hij samen met het publiek gaat maken. Het wordt een clubtour, zoals Guus die nog nooit gegeven heeft.

Eerder aangeschafte tickets voor de shows, die verplaatst zijn, blijven geldig voor de nieuwe shows.

Goed nieuws: extra tickets

Omdat we nu 100% van de zaalcapaciteit mogen gebruiken (in tegenstelling tot 75% in het najaar van 2021), zijn er EXTRA TICKETS beschikbaar!

Wil jij deze bijzondere clubtour niet missen? Bestel dan hieronder je tickets.

  • vrijdag 23 september 2022 —- Den Haag, Paard (was: 9 december ’21) —- TICKETS
  • dinsdag 27 september 2022—- Utrecht, TivoliVredenburg (was: 16 december ’21) —- TICKETS
  • donderdag 29 september 2022 —- Eindhoven, Effenaar (was: 20 december ’21) —- TICKETS
  • zondag 2 oktober 2022 —- Amsterdam, Melkweg (was: Paradiso, 14 november ’21) —- TICKETS
  • donderdag 6 oktober 2022—- Maastricht, Muziekgieterij (was 19 november ’21) —- TICKETS
  • vrijdag 7 oktober 2022 —- Groningen, Spot (was 2 december ’21) —- TICKETS
  • zondag 9 oktober 2022 —- Tilburg, 013 (was 22 december ’21) —- TICKETS
  • vrijdag 2 december 2022 —- Nijmegen, Doornroosje (was 11 december ’21) —- TICKETS
  • zondag 11 december 2022 —- Nijmegen, Doornroosje (was 12 december ’21) —- TICKETS


Opmerking:

Had je al tickets voor de clubshows in 2021? Dan ontvang je bericht van de clubs zelf hoe je ticket wordt omgezet.